Podpořte nás Zapojte se
Napsat nám můžete na
info@projektspolu.cz
Obrázek kontaktu

Mgr. Dominika Červenková

koordinátorka Projektu SPOLU ČR

+420 731 777 290
Obrázek kontaktu

Mgr. Barbora Chvátalová

zakladatelka Projektu SPOLU
management projektu, fundraising

tel. +420 727 917 007
Obrázek kontaktu

Mgr. Markéta Hovorková

koordinátorka Projektu SPOLU ČR

Projekt SPOLU stojí na dobrovolné práci studentů. Jednotlivé aktivity jsou finančně nákladné, nejčastěji se jedná o tisk pracovních materiálů a nákup výtvarných či papírenských potřeb. Dále připravujeme informační a vzdělávací materiály pro studenty, pacienty i širší veřejnost. Prosím, podpořte naši činnost. Umožníte tím další fungování a rozšiřování působnosti Projektu SPOLU.

Jak nás podpořit?

1. Finančním příspěvkem libovolné výše. Ozvěte se nám prosím na info@projektspolu.cz, abychom se domluvili na způsobu předání.

2. Materiální pomoc. Může se jednat o produkty související s vaším podnikáním, ale i o funkční vyřazené pomůcky vhodné pro naše aktivity - například papírenské potřeby, hudební nástroje, elektronika. Oceníme také poskytnutí slevy na vaše služby. Ozvěte se nám prosím na info@projektspolu.cz, abychom se domluvili na způsobu předání.

3. Sdílení. Řekněte o Projektu SPOLU svým přátelům a známým, sdílejte příspěvky z našich facebookových stránek. Podpoříte tak informovanost o možnostech péče v oblasti psychických nemocí, jejichž výskyt ve společnosti stále vzrůstá. Tímto způsobem napomůžete destigmatizaci duševních chorob.

Mnohokrát děkujeme!

Proč nás podpořit?

  • Jsme v ČR ojedinělá studentská iniciativa, působící v oblasti duševního zdraví. Svým darem přispějete k humanizaci a zkvalitnění služeb, poskytovaných lidem s duševním onemocněním.
  • Váš dar nám pomůže udržet stávající míru dobrovolné pomoci pro lidi s duševními potížemi a nadále ji rozvíjet. Znamená pro nás podporu a ocenění smysluplnosti našich aktivit a velkou motivaci v nich pokračovat a dále je rozvíjet.
  • Vybrané peníze používáme na nákup potřeb pro práci volnočasových týmů, tisk informačních a vzdělávacích letáků a brožur, podporu dojíždění studentů do vzdálenějších zařízení, jejich vzdělávání a provoz organizace.
  • Prostředky využíváme co nejefektivněji, snažíme se maximálně ušetřit a přitom zachovat kvalitu našich služeb.