Podpořte nás Zapojte se

Novinky od SPOLařů ze Slavkova u Brna

SLAVKOV U BRNA. Do místní psychiatrické léčebny bude v tomto semestru docházet celkem devět SPOLařů. Jaké aktivity zajišťují? A co nového přinesla jejich první intervize? ... napsala nám Klára Čapková.

"Začátkem nového semestru se nám úspěšně podařilo rozšířit o pět členů řady tymů, které ve Slavkově zajišťují pohybovou a tanečně pohybovou terapii.

Minulý týden jsme se (stávající i noví dobrovolníci) sešli k první společné schůzce, abychom se seznámili jak se sebou, tak s tím, jak to na oddělení chodí. Probrali jsme naše představy, nápady a zodpověděli nadšeným nováčkům všechny otázky. Hlavní náplň tvořila tvorba rozvrhu na další semestr, což bylo zdlouhavé a chvílemi dramatické, ale nakonec se nám nějakým zázrakem podařilo vše vyřešit a brzy se tak na oddělení spustí nový režim, který přinese pacientům spoustu novinek, jež (jak pevně doufáme) hezky obohatí jejich volný čas.

Díky plodné atmosféře se nám nakonec podařilo zasadit zárodek i ARTE a BIBLIO týmu, snad se nám tedy v dalších dnech podaří vše bez problému doladit a nový semestr započneme ve Slavkově s plnou parádou nejen pohybem, ale také hezky kreativně ..."

Líbil se ti článek? Sdílej ho se svými přáteli!