Podpořte nás Zapojte se

Video-prezentace muziko týmu

Velké plány představit se na různých společenských událostech jsme vlivem pandemie covid-19 nemohli realizovat, přijali jsme ale výzvu moderní doby: vyzkoušet toho více přes síť. Na popud Slovenské asociace studentů a absolventů psychologie vytvořila Zdena Nováková, brněnská hlavní koordinátorka a koordinátorka muziko týmu v jedné osobě, video k muziko aktivitám.

Co se v něm můžete dozvědět?
V jakém kontextu naše aktivity probíhají? Čemu se přizpůsobuje podoba našich aktivit, proč neděláme muzikoterapii, ale muziko aktivity? Co jsou ambice našich aktivit? Jak řešíme složitější situace? V čem je výjimečné muziko a jak ho jde využít? Co v rámci něj děláme? Na co nejvíce dbáme? Jaké jsou naše zkušenosti s lidmi s duševním onemocněním, s lidmi, které navštěvujeme v zařízeních pro psychiatrickou péči? Jak probíhá hodina naší volnočasové aktivity?
Kromě toho vám nabídne konkrétní zkušenosti z muziko aktivit, zjistíte, jak se snažíme vytvářet bezpečné prostředí a co nám naše činnost dává. Dostanete také tipy na konkrétní aktivity z muzika ať už pro skupiny, tak pro vás samotné.

Video můžete shlédnout na našem Facebooku.

Líbil se ti článek? Sdílej ho se svými přáteli!