Podpořte nás Zapojte se

Workshop o Projektu SPOLU v Českých Budějovicích

Ve čtvrtek 15. 2. 2018 proběhl v Českých Budějovicích workshop o Projektu SPOLU, na kterém jsme potenciálním zájemcům představili cíle a idály našeho Projektu, spolařská práva i povinnosti, ukázali jsme zde naše aktivity jak teoreticky, tak prakticky (např. na fotografii můžete vidět střípky z drama-týmu, konkrétně hru autobus). Velice nás potěšilo, jak původně přišly váhající tváře a odcházeli nadšenci se spoustou otázek a energie, s chutí se ke SPOLU připojit Ostatně, posuďte sami z výpovědí některých účastnic:

"Jsem brutálně nadšená, přišlo mi to fakt super. Je to skvělej projekt. Určitě do toho chci jít."
"Já jsem teda odcházela brzo, ale i za tu krátkou chvíli jsem viděla, že jo, že do toho jdu."
"Jako já jsem do toho ani tak nechtěla, jsem si říkala, hmm, co to asi tak bude, a jsem z toho strašně příjemně překvapená, vnímám to, jako že to opravdu pomáhá tam, kde má, kde je to potřeba, a zároveň to vidím jako způsob, jak samu sebe realizovat, a to je super. To je pro mě nejhezčí kombinace, co jsem mohla mít."
"Já jsem byla rozhodnutá už před tím a určitě neváhám."
"Taky propojení s jinou školou, s jinou fakultou, což se ti taky do budoucna hodí, takhle mít kontakty a znát se a propojovat."

Velice se těšíme, až se zanedlouho po všem administrativním vyřizování a zaškolení dobrovolníků naše aktivity i v této pobočce rozjedou! :)

Líbil se ti článek? Sdílej ho se svými přáteli!