Podpořte nás Zapojte se

Zapojení do národního reformního projektu Destigmatizace

Zapojujeme se čím dál více do celonárodního dění! A to i v rámci Spolku NUDZ, z.s., pod který od léta spadáme a v rámci něhož byly některé z našich koordinátorek vybrány na pozici Regionálního specialisty destigmatizace v rámci reformního projektu Destigmatizace (www.destigmatizace.info).

Markéta Hovorková, koordinátorka několika oddělení v Brně a HR v Projekt SPOLU, kterou vám představujeme dnes, bude zastupovat plzeňský kraj:
"Velice mě těší, že jsme byly vybrány, poněvadž tím získáváme skvělou možnost pracovat s odborníky, více se dostat k celému dění kolem psychiatrické reformy a samy hlavně podpořit průběh destigmatizace. Budu specialistkou pro plzeňský kraj, ve kterém jsem se narodila a po studiu se do něj chci vrátit. Těším se na spolupráci s Petrem Moravcem, který pracuje ve sdružení Ledovec, z.s., pomáhajícím osobám s duševními onemocněními. Pevně věřím, že se nám podaří v plzeňském kraji zvýšit povědomí o problematice duševního zdraví i nemoci! Mimo destigmatizační kampaň také plánuji v Plzni vybudovat novou pobočku Projektu SPOLU, snad se nám to podaří rozběhnout již od podzimního semestru 2018."

Příští měsíc vám představíme regionální specialistku pro moravskoslezský kraj.

Líbil se ti článek? Sdílej ho se svými přáteli!