Podpořte nás Zapojte se
Studenti pomáhají s péčí o duševně nemocné a snaží se bořit mýty kolem nich - rozhovor v Mladé frontě dnes

7. ledna 2019 Mladá fronta dnes i její internetová verze idnes.cz zveřejnila rozhovor redaktorky Anny Musilové s naší hlavní koordintárkou Markétou Hovorkovou. Dočtete se v něm o naší činnosti i o aktuální situaci týkající se péče o lidi s duševními obtížemi či o tom, čím může kdokoli z nás pomoci sobě i druhým.

Hlavní koordinátoři v 5plus2

9. listopadu 2018 o naší činnosti napsal týdeník 5plus2. Již na druhé stránce brněnsko-blanenského vydání tohoto data se můžete dočíst úryvky z rozhovoru s našimi hlavními koordinátory, Markétou Hovorkovou a Radimem Koníčkem.

Příběhy bláznovství v magazínu Studenta

V roce 2017 jsme slavili vernisáž výstavy Příběhy bláznovství, na které se členky Projektu SPOLU podílely sbíráním některých z příběhů. Výstavě s cílem destigmatizovat duševní onemocnění a problematiku péče o duševní zdraví přiblížit široké veřejnosti se věnuje rozhovor s iniciátorkami tohoto projektu, Karolínou Kryštofovou, Terezou Ondráčkovou a Zuzanou Špačkovou, na webovém portálu Studenta.

Rozhovor v časopise halas! 2018

V březnu 2018 proběhl s našimi zástupkyněmi, koordinátorkami Markétou Hovorkou, Kateřinou Burianovou a Kateřinou Synkovou, rozhovor pro halas! Časopis studentů Fakulty sociálních studií. Článek o tom, jak fungujeme a co nám zapojení v Projektu přináší, jste mohli najít v nejbližší tištěné verzi.