Support us Join us

V Brně proběhla schůze koordinátorů

BRNO. Se začátkem nového semestru se v prvních týdnech října uskutečnila organizační schůzka brněnských koordinátorů dobrovolníků. Kromě pravidelných témat spojených s představením projektu a organizací dobrovolníků v podzimním semestru přibylo i několik novinek:

• Kromě studentů psychologie se do aktivit Projektu SPOLU mohou v Brně zapojovat i studenti medicíny. Cílem je tvořit smíšené týmy studentů psychologie a medicíny, které při spolupráci budou komunikovat a sdílet své znalosti a přístupy a rozvíjet tak mezioborovou spolupráci již během studia.

• Intenzivně připravujeme vnitřní webové rozhraní, které umožní interní administraci všech dobrovolníků napříč našimi pěti pobočkami, komunikaci mezi koordinátory a dobrovolníky, sdílení materiálů a potvrzování účasti na plánovaných aktivitách. Výrazně se tak usnadní organizace celého projektu. Rozhraní nám také umožní zjišťovat zajímavé statistické údaje a je nezbytné pro možnost sběru dat: rádi bychom totiž v blízké budoucnosti začali měřit efektivitu našich aktivit.

• Rozšiřujeme řady organizačního týmu. Pokud se kromě psychologie/ medicíny zajímáte o public relations, vzdělávání, výzkum či fundraising, nebo se v těchto oblastech chcete rozvíjet, dejte nám určitě vědět! 

Děkujeme všem našim koordinátorům za jejich nezištnou práci! 

Do you like the article? Share it with your friends!